Oferty specjalne

Pakiet SPA- Kobiece piękno 30+/40+/50+

3-dniowy Pakiet „Kobiece piękno” został stworzony specjalnie dla osób, które pragną zatrzymać piękny i młody wygląd. Aby skutecznie walczyć z objawami upływającego czasu warto wspomóc zwykłą, codzienną pielęgnację specjalnymi zabiegami Spa Mazury***. Dzięki dostosowaniu do indywidualnych potrzeb skóry i wieku pozwolą one osiągnąć optymalny efekt, zapewniając nawilżenie i odżywienie skóry, wspomagając naturalne procesy regeneracji i odnowy.

Pakiet realizowany jest w 3 dowolnie wybrane dni od 7 maja do 29 czerwca 2018r.

Pakiet 3-dniowy zawiera:

-2 noclegi w komfortowym pokoju,

-2 śniadania w formie bogatego bufetu,

-2 obiadokolacje serwowane,

-pakiet pełen zabiegów Spa dostosowanych do wieku do wyboru Pielęgnacja* dla kobiet 30+/ 40+/ 50+

-godzinny seans w Saunie Infrared gratis!

-wi-fi na terenie hotelu,

-parking monitorowany,

-zniżka 10% na pozostałe zabiegi Spa.

*Pielęgnacja do wyboru:

Pakiet 30+

Masaż modelujący bańką chińską (40 min)Masaż ze szczególnym uwzględnieniem obszaru brzucha, pośladków i ud. Powoduje rozbicie tkanki tłuszczowej, polepszenie ukrwienia skóry i mięśni. Modeluje, ujędrnia i uelastycznia.

Stop cellulitowi! – mocno drenujący peeling z serum (40 min)Drenujący peeling ciała, który przygotowuje skórę do absorpcji aktywnego serum antycellulitowego. W rezultacie ciało jest jędrne, sprężyste i gładkie.

Nawilżający zabieg na twarz (30 minut)Zabieg przeznaczony dla każdego rodzaju cery, zwiększa poziom nawilżenia i zabezpiecza przed odwodnieniem, będącym wynikiem czynników zewnętrznych.

Pakiet 40+

Relaksacyjny masaż aromaterapeutyczny (50 min)Dzięki zastosowaniu technik masażu klasycznego znosi napięcie mięśni, a wykorzystywane do masażu aromatyczne oleje pobudzają zmysły, dodają energii i relaksują.

Odżywczy zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry (50 min)Dla skór dojrzałych, pozbawionych napięcia i blasku – na główne problemy związane z procesem starzenia. Poprawia jędrność i elastyczność, zwiększa zawartość lipidów likwidując zmarszczki.

Regenerujący zabieg na dłonie i stopy (40 min)Składający się z peelingu i odżywczej maski, dzięki kombinacji aktywnych antyutleniaczy odnawia i nawilża skórę czyniąc ją gładką i elastyczną.

Pakiet 50+

Rytuał na ciało anty- age w Kapsule piękna Spa (90 min)- Działa profilaktycznie opóźniając procesy starzenia się skóry i utrzymując ją na długo w doskonałej kondycji. Zabiegi zapewniają odpowiednie nawilżenie i odżywienie skóry, działają ochronnie oraz stabilizująco na tkanki. Wspomagają także naturalne procesy regeneracji i odnowy.

Odżywczy zabieg na twarz dobrany do potrzeb skóry (50 min)- Dla skór dojrzałych i pozbawionych napięcia i blasku – na główne problemy związane z procesem starzenia. Poprawia jędrność i elastyczność, zwiększa zawartość lipidów likwidując zmarszczki.

Regenerujący zabieg na dłonie (20 min)- Zabieg parafinowy z odżywczą maską.

Do każdego pakietu godzinny seans w Saunie Infrared gratis !

Specjalne ceny:

pakiet w pokoju 1 os. – 549 zł/ 1 os. (Pielęgnacja 30+) lub 659 zł (Pielęgnacja 40+) lub 699 zł (Pielęgnacja 50+)

pakiet w pokoju 2 os. – 449 zł/1 os. (Pielęgnacja 30+) lub 559 zł (Pielęgnacja 40+) lub 599 zł (Pielęgnacja 50+)

Uwaga! W przypadku pakietu w pokoju 2 os, cały zestaw zabiegów przysługuje każdej osobie.

Oferta ważna do 29.06.2018 r.

Oferta obowiązuje w miarę dostępności miejsc w hotelu. Prosimy o kontakt z Recepcją Hotelu Mazury*** (+48 607 844 207 ) w celu weryfikacji wolnych miejsc.